• 1-Türk sporunu Fatih Terim den sonra en çok kirleten adamdır.Otur sıfır sevimsiz.
  08/05/2016
 • 2-Böyle bir antrenör işte.

  Ülker'in koçu, TV spikeri Berfu ile yemekte sevgilisi Kaymaz'a yakalanınca kendini kaybetti.

  Ergin Ataman kendisini başka bir kadınla yemekte yakalayan sevgilisini restoranın önünde tekme tokat dövdü. İşine son verilmesi beklenen koç, dünkü maça çıkmadı.

  Ülkerspor'un koçu Ergin Ataman, kendisini başka bir kadınla yemekte yakalayan sevgilisini hastanelik etti. Olay üzerine Ülker, dünkü maça Ataman'la çıkmadı.

  İddialara göre, Kaymaz'ın yanı sıra Sky Türk spor spikeri Berfu Haşıoğlu ile de birlikte olan Ataman'ın bu ihaneti ona pahalıya patladı. Haşıoğlu ile birlikte yemek yerken Didem Kaymaz'a yakalanan Ergin Ataman, kendisini takip eden sevgilisini dayak atarak hastanelik etti.

  DARP RAPORU ALDI
  Şişli Etfal Hastanesi'nden darp raporu aldığını söyleyen Didem Kaymaz, olayı şu sözlerle anlattı: "Ergin'in Berfu Haşıoğlu ile dedikoduları kulağıma geliyordu. Fakat Ergin bu söylentileri hep yalanlıyordu, Berfu'nun çok yakın bir arkadaşının nişanlısı olduğunu böyle bir şerefsizlik yapmayacağını söylüyordu. Fakat onun bu yalanını ortaya çıkarttım. Bir arkadaşım bana telefon açarak Ergin'in Mirror'da Berfu ile yemekte olduğunu söyleyince hemen oraya gittim. Mirror'ın kapısının önünde Berfu'ya telefon açıp benimle Ergin'in ilişkisinden söz ettim. Sonra Ergin'e kapının önünde olduğumu belirten bir mesaj attım. Kısa bir süre sonra Ergin dışarı çıktı. Konuşmama fırsat vermeden bana vurmaya başladı. Çenemde şişme ve morarma oldu. Darbelerden dolayı duyma sorunu yaşıyorum." Bu sezona iddialı giren ama özellikle Avrupa Ligi'nde bekleneni veremeyen ve son maçlar öncesinde gruptan çıkma şansı kalmayan Ülker'de yaşanan son olay bardağı taşırdı. Ülkerspor yönetimi dünkü Beykoz maçında izinli olduğunu açıkladığı Ataman'la çıkmadı. Resmi karar bugün açıklanacak.
  08/05/2016
 • 3-Ya da böyle bir antrenör. Karısı hanım kızımızda çok çağdaş bir kadın çoookkk.
  Bir süredir adları birlikte anılan yaşam koçu Şeyda Coşkun ile Galatasaray Basketbol Takımı'nın koçu Ergin Ataman, yılın skandal görüntülerine imza attı. Coşkun ile Ataman'ın 29 Mart tarihinde Yeşilköy Polat Otel'de çekilen güvenlik kamerası görüntüleri basına sızdı.

  Başka bir isimle 1401 numaralı odayı tutan Ergin Ataman, görüntülere göre otele ilk gelen isimdi. Ataman, sakin bir şekilde odasına çıktıktan 10 dakika sonra aynı yerde Şeyda Coşkun göründü. Coşkun ile Ataman, yaklaşık 1 saatin ardından odadan çıktı.

  ŞİMDİ GÖZLER ONLARDA!
  Ergin Ataman, spor kıyafetleriyle girdiği odadan takım elbisesiyle ayrıldı. Ünlü yaşam koçunun ise odadan çıkarken saçlarının ıslak olması gözlerden kaçmadı. Berna Ataman ile evliliğinden 1 çocuğu olan başarılı koç ile bu yasak ilişkiyi sürekli inkar eden Şeyda Coşkun'un basına yansıyan bu karelerden sonra nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu oldu!

  OTELDE YASAM DERSİ
  Birçok ünlü gibi Ergin Ataman'ın da yaşam koçluğunu yapan Şeyda Coşkun, Galatasaray'ın koçuyla çıkan aşk iddialarını ısrarla yalanladı. Coşkun'un otelde çekilen fotoğrafların ardından ise ne diyeceği merak ediliyor.

  İHANETİ BİTMİYOR
  Ergin Ataman, şimdiki eşi ve bir çocuğunun da annesi Berna Hanım ile 2009'da evlendi. Ataman, daha önceki eşi Hale Hanım'ı ise Berfu Haşıoğlu ile aldatmış ve evlilik bu nedenle bitmişti.

  Kaynak: Ufuk Özcan / Takvim

  ERGİN ATAMAN AŞK YAŞADIĞI İDDİALARINI YALANLADI

  Galatasaray Medical Park Basketbol Takımı Antrenörü Ergin Ataman, ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun ile aşk yaşadığı iddialarına sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan cevap verdi.

  Galatasaray Basketbol Takımı Antrenörü Ergin Ataman, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden takipçileriyle Şeyda Coşkun ile duygusal bir ilişki yaşadığı iddialarını yalanladı. Ataman, "Magazin basınında hakkımda çıkan yalan haberleri ailece yaptığımız sabah kahvaltısında okurken epey güldük. Eşim Berna'nın tavsiyesi ve müdahil olmasıyla bir aydır Şeyda Hanım ile çalışarak 15 kilo verdim. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Bu yalan iddialarla ilgili harcadığım tek mesai avukatımla yaptığım telefon görüşmesi oldu. Derhal hukuki işlemleri başlattık. Bu tip yalan iddialarla kaybedecek vaktim yok. Tek konsantrasyonum Galatasaray Medical Park Basketbol Takımı'nın şampiyonluğu. Bu yalan iddialarla ilgili harcadığım tek mesai avukatımla yaptığım telefon görüşmesi oldu. Derhal hukuki işlemleri başlattık" dedi.
  09/05/2016
 • 4-Sporcu ve spor adamı olmanın nezaketleri ve incelikleri konusunda hiç bir fikri bile olmayan bir antrenör müsveddesidir. Sporcusunu tokatlayan, bench teki gencecik sporcu çocuklara sataşan, medyadan edindiğim izlenim kadarı ile alkolik ve kadın delisi bir adamdır.
  10/05/2016
 • 5-Bu mantık 80 öncesi Türk Silahlı Kuvvetlerinin mantığından farlı bir mantık değildir. Sen kim oluyorsun elalemin çocuğunu tokatlama hakkını kendinde buluyorsun. 19 yaşındaki bir çocuğun haysiyeti ile oynuyorsun. Bu Türkiye deki yavşak spor medyası senin ipini çekmedi, Rıdvan ın haricinde tepki vermediler ya onlarada yazıklar olsun. Ulan başarı senin bu tarzınla geliyor olsa İbrahim Tatlıses Miami Heat i şampiyon yapardı. Hem kadınlarını senden kötü döver hem de sazcılarını sıra dayağına çekerdi. Bu işler böyle yürümez. Ahlak ve aile kavramı yok olmuş sosyopat ın tekisin sen. Bu yazıdan ötürü beni mahkemeye ver bende mahkemeden senin akıl ve ruh sağlığının kontrolünü isteyeceğim. Korktun değil mi ????? Hasta herif.....Buyrun okuyun. Ve bu herifi sevmeyin. Türk sporu bu sırtlanlardan temizlenmezse milli başarı da hayaldir.
  " Maddi yönden problemler yaşayan takımının, lig sonuncusu karşısında ortaya koyduğu performansı kabullenemeyen Ergin Ataman çok sinirlenmişti.
  Koç, devre arası soyunma odasına girer girmez Göktürk’e doğru yöneldi. Çekişmeli karşılaşmada forma şansı bulmasına rağmen yeterince özveri göstermediği gerekçesiyle 19 yaşındaki oyuncuya sert tepki gösterip, iki tokat attı. Ataman’ın, Maric ile birlikte kadro dışı bıraktığı Göktürk’ü takım otobüsüne bile almak istemediği iddia edildi.
  Tokat yiyen Göktürk ise bugün babasını da yanına alarak Basketbol Federasyonu’nun yolun tutacak. Yaşananlardan dolayı hocası Ergin Ataman’ı şikayet edecek " ..........
  12/05/2016
 • 6-Alkolle aram pek yok diye röportaj vermiş bir yerlerde nette var arayın bulursunuz. Gizli bir alkoliktir ve içince şuursuzca saldırganlaşır. Eskiden bazı maçlara geceden kalıp alkollü çıktığını söylerler.
  13/05/2016
 • 7-Başarılı buluyordum ama tarzını sevmezdim. Avrupa nın önemli kulüplerinde çok rahat koç luk yapabilecek bir adamdı ama artık çok geç. Büyük kulüpler için koçların özel hayatları ve psikolojik yeterlilikleri çok çok önemli. Bizim medyayı inceleseler buna salonda parke sildirmezler. Yazık etti kendine.
  14/05/2016
 • 8-Geçen ne güldük, ne güldük. Enes buna bi ayar çekti, sarayın palyoçasımı, zoytarısımı bi şeyler dedi, Ataman hede hödü :-))))))))))))))) Twitter akışları çok komikti yawww.
  15/05/2016
 • 9-Bende okumuştum sigara kullanmadığını ve alkolle arasını iyi olmadığını ama artık buna Tayyip korkusu diyorlar, naapsın cambaz. YÜKLENMİŞ OLAN FOTOĞRAFLARDA DENİZDE ÇEKİLMİŞ OLANLAR VE GECE KULÜBÜ GİBİ BİR YERDEN ÇIKARKEN ÇEKİLEN FOTOĞRAFTA OLDUKÇA ALKOLLÜ FALAN DEĞİL ZİL ZURNA SARHOŞ NURİ ALÇO. Kandırdın bizi Halil Ergin. Sevmedim bunu, sen insanları kandırıyorsun ve yalan söylüyorsun.
  15/05/2016
 • Sence nasıl birisi ?
 • muhteşem 20
 • çok iyi 41
 • severim 249
 • yorum yok 161
 • sevmiyorum 1183
 • Görüntülenme3073
Ergin Halil Ataman
 • Sence nasıl birisi ?
 • muhteşem 20
 • çok iyi 41
 • severim 249
 • yorum yok 161
 • sevmiyorum 1183
 • Görüntülenme3073