Beğenilenler


 • Ne abazan milletiz yaa…Medya bu karıyı Seda Sayan yapmak için yola çıktı, face, twitter marketing power kullanıldı ardından ekşi sözlüğün desteği alındı şimdi bu kendini Audrey Hepburn zannediyor…..Kim bu yaaa allanızı severseniz…..Ver eline bıçağı aynı Chucky ….tipini……………..
  13/04/2016
 • Hiç kimse yapayalnız ve çıldırarak ölmek istemez, yanında mutlaka bir yol arkadaşı ya da arkadaşları ister. Bu insanlar bir araya gelince her biri ayrı-ayrı bir alevlenmiş vakaya dönüşür ve en çok çıldıranın kendisi olması gerektiğini düşünerek bir üst perdeden çılgınlıklar yapmaya çalışırlar. En çok çıldıranın en saygın olduğu bir " çıldırmışlar sürüsü" nün üyesidirler. Amaca erişilmiştir. Artık bu insanların kalplerinde ve beyinlerinde sevgi ve insanlıktan eser kalmamıştır. İyileri ve normalleri, gelişmemiş - aptal - amaçsız yığınlar olarak görürler. Ama çıldırarak yaşarken terk ettikleri, gerçek yaşam kaynağı " mutluluk " iyilerin ve normallerin tarafında kalmıştır ve çıldırmışlar sürüsü için geri dönüş yoktur. İzlenecek tek yol, varılacak tek hedef, mutluluğu bu sefillerin yaşamasına izin vermemek için hayatları pahasına da olsa onları da mutsuzlaştırmaktır.

  Bu anlattığım " çıldırmışlar sürüsü " bu topraklarda, hatta bu gezegende yaşayan insanlara bunu yapmaya çalışmaktadır. ve ne yazık ki; en önemli kültürlerin doğduğu, en mutlu hayatların yaşandığı topraklar olan ortadoğu, anadolu ve balkan halkları bu mental hastalık ve bu çılgınlar sürüsü tarafından artık yok edilmeye çalışılmaktadır. " OL " buyurup olduranın gönlü bu topraklarda yaşayan insanlarla birlikte ve eli bu toprakların üzerindedir. Bu kainatın bir sahibi vardır.

  Allahtan sen bunlardan değilsin erol hocam.
  24/11/2016
 • İplemeyin %52 desteği ben siyaset bilim profesörüyüm Türk milleti değil tankın topun karşısına geçmeyi g3 piyade tüfeği karşısında nasıl yatacağını bilmez. Tüm darbeler cuma günü olmuştur imamlar evleri caminin bahçesinde olmasına rağmen namaz kıldırmaya çıkamazlar. Demiştir ve sonra g... olmuştur...
  24/11/2016
 • solo türkmüş canım benim. böyle solo sik gibi kalırsın ortada allaaan salaaa. her tarafın solo türk olsa noolur. koro türk çıkıp karşınıza sikip bayılttı alayınızı tümeninizi. şimdi masum, iftiraya uğramış rolleri falan. yemezük-----------
  30/11/2016
 • koro türk cuk oturmuş.... alaya, tümene giderli koro----------güzelll yarıldım yaa.
  30/11/2016
 • sondaj makinesi gibi adam. ırak'a götürün size petrol çıkarsın amk :-)))))
  30/11/2016